Резултати од пребарувањето
бренд:
VW

« претходна 1 2 3 4 5 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Tiguan 2.0 TSI
изминати километри
92 000 км.
 
година
Јули 2009
 
гориво
Бензин
  МКМ Ауто - Струмица
гр. Струмица
цена
12 000 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Polo 1.0 TSI COMFORTLINE
изминати километри
1 000 км.
 
година
Ноември 2019
 
гориво
Бензин
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
13 700 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Touareg 5.0 V10
изминати километри
251 000 км.
 
година
Ноември 2007
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
14 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat CC 2.0 TDI 140 KS
изминати километри
183 000 км.
 
година
Септември 2012
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
15 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Golf 1.6 TDI TRENDLINE
изминати километри
4 500 км.
 
година
Јули 2019
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
16 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

« претходна 1 2 3 4 5 следна »