Audi A3 Sportback 1.6 TDI AMBITION
број на понудата: 0003115
цена
12 200 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 598 cm³
  моќност
105 КС
година
Декември 2013
  изминати километри
131 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Климатроник, Радио CD MP3, Помош при паркирање, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (36)

Локација